Son Sekiz (8) Oyuncuyu Bekliyoruz

Havale/EFT Ücreti Ödemeden Turnuva Katılım Bedeli Nasıl Transfer Edilir?
Eylül 13, 2016
TURNUVA ÖNCESİ SON DUYURU !
Eylül 21, 2016

Son Sekiz (8) Oyuncuyu Bekliyoruz

16 Eylül 2016 olarak duyurduğumuz turnuva katılım süresi dolmuştur. Kayıt olan herkese ilgileri için teşekkür ederiz.

Flovers Hat ilk senesinde hedeflediği sayıya ulaştığı için çok mutluyuz ve en eğlenceli frizbi turnuvası vaadimizi gerçekleştirmek üzere hazırlıklarımıza devam etmekteyiz.

Son kayıt tarihinin bir hafta önce bitmesi, hazırlık sürecinde oyuncu ve takım sayısının belirginleşmesi ve hazırlıkların bu doğrultuda tamamlanması için önemliydi. Belirlediğimiz bu kayıt sürecine uyan ve zamanında kayıt olup ödemesini yapan tüm katılımcılara özellikle teşekkür ederiz.

Şöyle ki; turnuvaya son bir hafta kala halen karar verememiş ve programını yapamamış, son anda katılmak isteyen oyuncular varsa diye sekiz kişilik sınırlı sayıda ek oyuncu kontenjanı belirledik. Katılmak isteyen fakat henüz kayıt olmamış kişiler varsa bu ek kontenjandan faydalanıp katılım sağlayabilecekler.

Heyecanla turnuva gününün gelmesini bekleyip son hazırlıkları tamamlamakla meşgul olduğumuz son haftada, bu; kayıt süreci ile ilgili yaptığımız son duyurudur.

Turnuva ile ilgili gelişmeleri izlemek için lütfen bizi facebook, instagram ve twitter sosyal ağlarından – @flovershat adresinden – takip etmeyi unutmayın.

Altınkum’da görüşmek üzere, hoşakalın…

Flovers Team

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir