Flovers Hat 2017 Turnuva Ön Kayıt İşlemleri Başladı

Flovers Hat 2017, 23-24 Eylül Tarihlerinde Altınkum Çeşme – Dharma Beach’te
Haziran 30, 2017
Flovers Hat 2017 ön kayıtlı oyuncu sayısı 💯 ü aştı!
Temmuz 19, 2017

Flovers Hat 2017 Turnuva Ön Kayıt İşlemleri Başladı

Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Flovers Hat bu sene 23-24 Eylül tarihlerinde Altınkum Çeşme’de gerçekleştirilecek olup turnuva öncesi ön kayıt işlemleri bugün itibariyle başlamış bulunmaktadır. İlgilenenlere duyurulur.

Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz bu eğlenceli organizasyonunun ikincisini gerçekleştirmek için Dharma Beach Club ile anlaştığımızı geçtiğimiz hafta duyurmuştuk. Bu seneki organizasyonla ilgili vereceğimiz ilk detay organizasyonun tamamen gönüllü kişilerin yardımı ve katkısıyla gerçekleştirilecek olmasıdır yani işletmeden kısıtlı sayıda kişi bulunacak olup, etkinlik süresince tesis bizim kullanımımız için tahsis edilecektir.

Flovers Hat’in ikincisini gerçekleştirebilmek ve daha eğlenceli hale getirebilmek için gönüllülere ihtiyacımız var, hatta daha net konuşalım eğer aramızdan belirli sayıda gönüllü çıkmazsa, bu organizasyonu yapamayabiliriz :/

Bu hususta gönüllüleri erken belirlenmesi turnuvanın potansiyelini de etkileyecek olup ilgilenen herkesin konuya hassasiyet göstererek belirli sayıda gönüllü sayısına ulaşabilmemizi sağlamak adına yardımcı olmalarını bekliyoruz.

Gönüllü katılmayı düşünmüyorsan dahi lütfen bağlantıyı çevrendeki ilgilenebilecek arkadaşlarınla paylaş ve bizimle birlikte farklı bir turnuva deneyimi ve eğlencesi yaşamaları için onları ikna et!

Flovers Hat 2017 organizasyonunda Gönüllü Katılımcı olabilmek için yapman gereken tek şey aşağıdaki linke tıklamak ve formu doldurup göndermek.

Gönüllü Katılım Formu

 

Gönüllü ihtiyacımızla ilgili detayları paylaştıktan sonra asıl konuya gelebiliriz.

Turnuva ile ilgili ikinci detay; bu seneki turnuva katılım bedeli her oyuncu için 160₺ olarak belirlenmiştir.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Flovers Hat ‘e katılımcı potansiyelini ölçebilmek adına bir “Ön Kayıt Formu” oluşturduk. Turnuvaya katılmayı düşünen kişilerin aşağıdaki linke tıklayıp formdaki bilgileri doldurarak bize iletmelerini istiyoruz. 

Flovers Hat 2017 ‘ye ön kayıt yaptırmak için yapman gereken linke tıklamak ve formu doldurup göndermek.

Flovers Hat 2017 Ön Kayıt Formu

 

Ön kayıt işlemi yaptıran kişilere resmi kayıt zamanı bir hafta önceden bildirilecektir ve avantajlı bir kayıt süreci sağlanacaktır.

İlgin için teşekkür ediyoruz ve şimdiden hepimiz için eğlenceli, güzel ve sağlıklı bir turnuva olmasını diliyoruz.

Sevgiler,

Flovers Team

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir