Flovers Hat 2017 Resmi Kayıt Zamanı Geldi!

Flovers Hat 2017 ön kayıtlı oyuncu sayısı 💯 ü aştı!
Temmuz 19, 2017
Flovers Hat 2017 BULA’nın Önerdiği Turnuvalar Listesinde
Ağustos 9, 2017

Flovers Hat 2017 Resmi Kayıt Zamanı Geldi!

23-24 Eylül tarihlerinde Çeşme, Altınkum, Dharma Beach gerçekleşecek olan Flovers Hat 2017 ‘de bu sene birçok yenilik ve sürprizle tekrar karşındayız.

Bu sene sizler için gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz festival havasındaki turnuvada geçen seneye göre bazı yenilikler ve değişiklikler var. Şimdi sırasıyla bunları seninle paylaşmak istiyoruz.

Bizce ilk bilmen gereken ve duyurmak istediğimiz konu Flovers Hat’in bundan böyle her sene farklı bir tema etrafında şekillenecek ve hazırlancak olmasıdır ve evet bu seneki temamız:

INDIA/HİNDİSTAN

Flovers Hat 2017 süresince müzik, dans ve kıyafetlerle katılımcılara bu zengin, renkli ve eğlenceli kültürün bizi en çok etkileyen yanlarını yansıtacak ve tema çerçevesinde hazırladığımız çeşitli oyun ve atölyelerle seninle sürekli etkileşim halinde olacağız. Biraz açmak gerekirse bu sene festivalde renkli kumaşlarla, batik ve toz boyalarla, hint kınasıyla ve hitlilerle karşılaşmaya hazır ol!

Katılımcıların bu temaya kendi bakış açıları doğrultusunda katkıda bulunmarı bizim için çok değerlidir. Tema çerçevesinde yaratıcı yaklaşımlarını ve eğlenceli tavrını turnuva süresince herkesle paylaşmanı dileriz. İsteklerini ve değerli fikirlerini bizimle paylaşmak için iletişim sayfasını kullanabilirsin.

Ayrıca bu sene tema kapsamında turnuvaya Hintli oyuncu dahil edebilmek için 12 kişilik ücretsiz oyuncu kontenjanı ayırdık (her takıma bir Hintli). Bu konuda gerekli yerlere duyurular yapmayı planlıyoruz. Dünya Plaj Ultimate Şampiyonası’nda Hindistan takımına karşı oynama fırsatı bulmuş milli arkadaşlarımız gibi umarız biz de bazı Hintli Ultimate oyuncularıyla oynama şansı yakalarız.

HAT TURNUVASI

Turnuva ile ilgili geçen seneden farklı olarak vereceğimiz ilk detay bu sene 3 sahamız olduğudur. Saha sayısını artırınca oyuncu sayısını da artırma imkanı bulduk ve toplam 12 takım ve 120 kişilik bir turnuva yapmayı hedefledik.

Turnuva formatı ve fikstürü ile ilgili detaylar geçen seneki gibi WFDF/Beach Ultimate standartlarında SWISS DRAW eşleşme kuralları geçerli olacak şekilde hazırlandı.

Fikstür ve format ile ilgili detaylar için turnuva sayfasını ziyaret edebilirsin.

PROGRAM

Flovers Hat 2017 22 Eylül Cuma günü saat 18:00’da “Kayıt ve Çadırlara Yerleşme” ile başlayıp 24 Eylül Pazar günü 16:30’da “Ödül Töreni” ile sonlanacaktır. Program hakkındaki detaylar için turnuva sayfasını ziyaret edebilirsin.

Değişikliklerden bahsedecek olursak; etkinlikler arasında yer alan Limbo Layout oyunu geçtiğimiz sene bazı arkadaşlarımızın sakatlık yaşaması sebebiyle bu sene programdan çıkartılmıştır. Bu sene onun yerine Disc-Wind-Throw oyununu oynayacağız. Limbo Layout’dan olduğu kadar bundan da keyif alacağınızı umuyoruz. Oyun hakkındaki detaylara buradan ulaşabilirsin.

Ayrıca geçtiğimiz yıl tanıştığımız kan-jam için bu sene küçük bir turnuva düzenlemeyi planladık. Cuma akşama kuralar çekildikten sonra her takımdan 2 kişinin katılımıyla kan-jam tunuvası  başlayacak ve kazananlar ilk eğlence puanlarını takımlarına kazandıracaklardır.

YEME/İÇME

Bu sene, geçen seneden farklı olarak tesisin mutfağını -ağız tadına uygun ve lezzetli yemekler çıkarabilmek için- biz üstlendik yani yemekler de bizim elimizden, bizim enerjimizle çıkacak. Bunu yapmamızdaki bir amaç da turnuvaya ödediğin katılım bedeli haricinde mümkün olduğunca cebinden daha fazla para çıkmasını engellemeye çalışmak ve spor yaparak yorgun düşen bedenine ihtiyacı olan lezzetli besinleri sağlayabilmektir. Ancak bunun için hala gönüllülere ihtiyacımız olduğunu belirtmek isteriz. Gönüllü işleri ve gönüllü başvuru detayları için  buraya tıklayabilirsin.

Mutfağımızda cuma günü “Hoş Geldin Çorbası”, cumartesi ve pazar sabahı “Açık Büfe Kahvaltı” ve cumartesi gecesi akşam yemeği servisimiz olacaktır. Ayrıca gün içerisinde kolay yemeklerle katılımcıların karınlarını doyurmayı planlıyoruz. Kendi ağız tadına uygun yiyecekler hazırlamak istersen seni de mutfağa alabiliriz.

Bar servisi Dharma Beach Club’ın tahsis edeceği kişiler tarafında yapılacaktır.

Yeme/içme konusundaki daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsin.

Not: Bu sene dışarıdan getirilecek yiyecek ve içecek konusunda herhangi bir yasak/sınırlama bulunmamaktadır. Fazla da abartmamak koşuluyla ihtiyacınız olan yemek ve içecekleri çantanıza atmanızda bir sakınca yoktur.

KONAKLAMA

Konaklama geçen sene olduğu gibi kumların üzerinde, yıldızların altında, kendi çadırında olacaktır. Dolayısıyla kendi çadırını getirmeni bekliyoruz. Eğer çadırın yoksa veya getiremeyecek durumdaysan bunu bize gelmeden bildirmelisin.

Çadır ihtiyaçları ek bir ücret karşılığında sağlanacaktır.

FİYATLANDIRMA

Bu sene 1 oyuncu katılım bedeli 160₺ olarak belirlendi, katılımcıların en geç 1 Eylül 2017’ye kadar kaydolmalarını bekliyoruz. 1 Eylül – 15 Eylül tarihleri arası geç kayıt süreci başlayacaktır ve geç kayıt bilet fiyatı 180₺ olarak belirlenmiştir.

Turnuvaya katılmayacak fakat izleyici olmak isteyenlere katılım bedeli 110₺ olarak belirlenmiştir. Bu ücrete oyuncu paketi, turnuva katılımı ve takım frizbi oyunları katılımı dışında her şey dahildir.

Bildiğin gibi 7 Temmuz itibariye potansiyeli ölçebilmek adına bir ön kayıt süreci tamamlandı. Öncelikle ilgi gösterip ön kayıt yaptıran herkese çok teşekkür ederiz, 120 kişilik kapasitemizi ön kayıt başvurusunda aşmış durumdayız.

Bu duyuruyla birlikte resmi kayıtlanma süreci başlamış bulunmaktadır. Ön kayıt yaptıran katılımcılar için 7 Ağustos 2017 tarihine kadar kayıt önceliği sağlanacaktır. 8 Ağustos itibariyle kayıtlar herkese açılmış olacaktır ve kayıtlanma süreci 31 Ağustos 2017 tarihinde son bulacaktır.

Kayıt döneminde ikinci bir duyuru yapılana kadar – her takımda 4 kadın oyuncu bulunması amacıyla – 48 Kadın oyuncu kontenjanını korumayı planlıyoruz. Yani kadın oyuncu kontenjanı doldurulana kadar 120 – 48 = 72 Erkek oyuncu sınırımız vardır. Erkek oyuncu kapasitesi dolduktan  sonra kayıt olan erkek oyuncuları bekleme listesine alacağız.

1 Eylül – 15 Eylül tarihleri arasında limitler dahilinde geç kayıt dönemi olacaktır.

Başvurusu iptal edilen, onaylanmayan katılımcıların yaptığı ödeme varsa kendisine kesintisiz iade edilecektir. Onaylanmış katılımcılar için 15 Eylül’den sonra özel durumlar dışında iade yapmadığımızı da belirtmek isteriz.

İlgine teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Flovers Team

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir