Flovers Hat 2016 Ardından…

TURNUVA ÖNCESİ SON DUYURU !
Eylül 21, 2016
Flovers Hat 2016 Kazanan Takımlar
Eylül 28, 2016

Flovers Hat 2016 Ardından…

img_0938

Flovers Hat 2016’nın sonuna geldiğimizde hepimizi bir hüzün kapladı, yorgunluğu ise hala devam ediyor. Bu güzel deneyim sizlerin de sayesinde yaşandı ve hepimiz bu ruhu korudukça unicornlar da kumsalda yaşamlarına devam edebilirler…

Tabii ki turnuvada bazı aksaklıklar, gecikmeler, plan değişiklikleri oldu. Yaşanan bu deneyimlerden faydalanıp, hatalardan ders çıkarıp seneye daha güzelini gerçekleştirebilmemiz için lütfen Flovers Hat 2016 ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi team@flovershat.org adresine e-mail atarak veya  formu kullanarak bize iletin.

Çekmiş olduğunuz fotoğrafları sosyal ağ üzerinde #flovershat etiketiyle paylaşmayı, paylaştıysanız açıklama kısmına bu etiketi eklemeyi unutmayın!

Ayrıca elinizdeki fotoğraf ve videoları aşağıdaki facebook etkinlik sayfasına veya google drive klasörüne yüklerseniz, düzenleyip internet sitemizden de paylaşmak ve yayınlamak isteriz.

facebook etkinlik paylaşım sayfası;
https://www.facebook.com/events/1243279825702639/

google drive paylaşım klasörü;
goo.gl/nyMwbF

Bizim çektiğimiz fotoğraf ve videolar ise, sizin çektiklerinizle birlikte turnuva istatistikleri, kazananlar, puan tablosu ve sıralama sonuçlarının ardından yine burdan duyurularak yayınlanacaktır.

Katılımıyla etkinliğimize renk katan herkese çok teşekkür ederiz, seneye görüşmek üzere.

Flovers Team

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir