Festival Öncesi Yanına Alman Gerekenler

Kadın Oyunculara Özel Katılım Kampanyası
Eylül 12, 2017

Festival Öncesi Yanına Alman Gerekenler

Flovers Hat 2017’ye gelmeden önce yanına alman gerekenler;

  • Festival süresince mutfaktan alacağın tüm yemekler kendi frizbinde/tabağında servis edilecektir. Yanında mutlaka frizbini (eğer yoksa kap/plastik tabak) bulundurmanı bekliyoruz. Yemek kabı taşımak istemezsen veya yanına almadıysan standımızdan frizbi satın alarak  bu ihtiyacını giderebilirsin.
  • Turnuvada maçlar süresince su ücretsizdir. Etkinlik alanında mataranı doldurabileceğin noktalar olacak yani gelirken yanında matara da getirmeni öneririz. Matara getirmezsen standımızdan ek ücret karşılığı matara temin edebilirsin.
  • İki gecelik konaklama için kendi çadırını ve uyku tulumunu getirmeni bekliyoruz. Çadır getiremeyecek durumda isen bize bu isteğini en geç 20.09.2017 çarşamba gününe kadar iletmelisin (tel: +90 541 448 45 71​⁠​). İki kişilik tek çadır kiralama bedeli 70₺ olarak belirlenmiştir. (Çadır talebinde bulunanlar: Hilal Ayan, Zeynep Durmaz, İsmail Can Erk) Üşümemek için uyku tulumunu veya battaniyeni mutlaka getirmeyi unutma.
  • Yanına alırsan iyi olur: Mayo/bikini, beyaz tshirt (batik boyama atölyesi için), havlu, terlik, fener, uzun kollu giyecek (akşam serin olur), çadırda uyurken üşümemek için termal içlik (gece soğuk olabilir).

Şu an aklımıza gelenler bu şekilde. Gelmeden önce son kez siteye girip duyurular sayfasını tekrar gözden geçirmeni öneririz. Çeşme’de görüşmek üzere!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir